Referent/ka finančního odboru

Pracovní místo ( Referent/ka finančního odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Městský úřad Břidličná, Nábřežní 452
Předpokládaný nástup: 1. července 2022, nebo dohodou
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: 1,0
Platové zařazení: 9 platová třída – v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem
práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, vše ve znění pozdějších předpisů + osobní příplatek

Nabízíme: systém zaměstnaneckých výhod
Požadavky: splnění povinností dle § 6 odst. 4 a předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů

Další požadavky:
• požadované vzdělání: vyšší odborné ekonomického zaměření, středoškolské vzdělání
ekonomického směru ukončené maturitní zkouškou nebo středoškolské vzdělání
ukončené maturitní zkouškou,
• základní orientace v právních předpisech týkajících se pracovního zařazení – zákon č. 565/1990 Sb. o místních poplatcích, zákon č. 280/2009 Sb. daňový řád, zákon č. 500/2004
Sb., správní řád a zákon č. 128/2000 Sb., zákona o obcích – vše v platném znění,
• velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC a internetu,
• program GINIS a ZOZ výhodou,
• samostatnost, odpovědnost, preciznost, důslednost,
• organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení,
• řidičský průkaz skupiny B.

Předpokládaný rozsah pracovní činnosti:
• správa místních poplatků,
• zpracování agendy majetku města (jeho evidence).

Písemná přihláška zájemce dle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb. musí obsahovat tyto
náležitosti:
• jméno, příjmení uchazeče,
• da