Recepční

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: schonbekova@meussj.cz, případně kontaktujte personální oddělení Ing. Miroslavu Schönbekovou, MBA na tel. č. 474 684 432.

Kvalifikační předpoklady
- min. střední vzdělání s maturitní zkouškou
(výhodou zkušenosti s administrativními činnostmi)

Osobnostní předpoklady
- odolnost vůči stresu
- schopnost analytického myšlení
- schopnost efektivní komunikace
- samostatnost a schopnost rozhodovat se
- umět plánovat a motivovat
- ochota vzdělávat se
- bezúhonnost

Ostatní
- zdravotní způsobilost
- práce s PC (Word, Exel)

Nabízíme:
- zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele.
- kolegiální a přátelskou atmosféru
-- odpovídající platové ohodnocení, plat na plný pracovní úvazek 18.390, - Kč (dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb.) + osobní ohodnocení + odměny
- zaměstnanecké benefity (např. příspěvek až 1. 000,- Kč na penzijní připojištění, poukázky na volnočasové aktivity, kulturní akce, závodní stravování, zaměstnanecké masáže apod.)
- 25 dní dovolené
- možnost seberealizace
- práce ve směnném provozu

Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou, poté možnost prodloužení.