Elektro projektant/ka

Pracovní místo ( Elektro projektant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co u nás budete dělat?
- Samostatně navrhovat a zpracovávat elektro schémata strojů a zařízení v souladu s technickým zadáním v E-PLAN.
- Vytvářet celkovou elektro dokumentaci k našim technologickým výrobním celkům.
- Koordinovat projekt v oblasti elektrotechnického či mechanického projektování.
- Navrhovat inovace a nové technologie, optimalizovat technická řešení s ohledem na snižování nákladů a zvýšení spolehlivosti a efektivity našich technologií.
- Komunikovat se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky a v průběhu vlastní realizace projektu.
- Aktivně spolupracovat s výrobními odděleními na realizaci zakázky.
- Podílet se na odladění a instalaci našich technologií.
- Poskytovat technickou podporu koncovým zákazníkům ve spolupráci se servisním oddělením.
Co očekáváme od našeho nového kolegy?
- SŠ/VŠ vzdělání elektro technického směru
- Platné osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. min. § 6 (nejlépe i § 10)
- Praxe alespoň 3 a více let.
- Znalost programu E-PLAN nebo obdobného CAE softwaru.
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou (komunikace se zákazníky).
- Zkušenost s oblastí automatizace a robotizace výroby nebo strojírenství výhodou.
- Znalost prostředí automotive výhodou.
- Samostatnost, vyzrálost a smysl pro zodpovědnost.
- Představivost a tvořivé myšlení.
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
Co pro Vás máme my?
- Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické české společnosti.
- Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
- Motivující finanční ohodnocení v návaznosti na související profesní praxi + po zaučení bonusy dle plnění projektů a osob