MARKETINGOVÝ SPECIALISTA pro turecký trh

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ SPECIALISTA pro turecký trh ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mzda uvedena pro plný úvazek.
Pro turecký trh hledáme marketingové specialisty s perfektní znalostí tureckého a anglického jazyka. Místo výkonu práce je v Českých Budějovicích. Náplň práce: Tvorba a správa kampaní v PPC systémech Facebook Ads, Google Ads, atd, odpovědnost za růst KPI v TUR, vyhodnocování dat z Google Analytics, vytváření webu - překlad z AJ do TJ, vizualizace dat, tvorba plánů, studenty zaškolíme. Požadujeme: zkušenosti s PPC systémy, výbornou znalost anglického a tureckého jazyka, zkušenosti se SEO, copywritingem nebo grafikou bonusem, pečlivost, pracovitost, spolehlivost, týmového ducha a nadšení do technologií

Zaměstnanecké výhody: práce v mezinárodním týmu, velký postor pro vlastní invenci a růst, špičkové know-how a zkušenosti v oboru, hodinové pauzy na oběd, vlastní kavárna, sauna, kino a bar, firemní akce, zaměstnanecké slevy, pracovní doba v pátek do 12:00, odborné zaškolení systému

Kontakt telefonicky Po-Čt 8 -17 hod, Pá 8-12 hod., e-mailem nebo osobně na sídle firmy