PERSONALISTA /-KA, MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( PERSONALISTA /-KA, MZDOVÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Hirčová Alexandra, tel. 735 194 751. Životopis zašlete na e-mail: hr@remante.com
Co je na této pozici důležité:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- pečlivost, důslednost, samostatnost a systematičnost
- předchozí praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky, včetně zpracování mezd
- dobrá orientace v Zákoníku práce a znalost aktuálně platné legislativy pro výpočet mezd
- komunikace - ve všech směrech
- výhodou může být zkušenost v IS Helios
Výhody:
- mzda 33 000 - 37 000 Kč dle pracovních zkušeností (+ KPI po zkušební době, + odměna vedoucího)
- nástupní odměna 20 000 Kč
- 2 dny Sick days
- každý měsíc ke mzdě přičítáme stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč / den
- k vyplavení endorfinů nebo pro odpočinkové aktivity Vám vyřídíme MultiSport kartu
- budete k nám dojíždět více než 20 km? Využít můžete příspěvek na dopravu 50 Kč / den
- přispíváme i na životní pojištění nebo penzijní připojištění 9 000 Kč / rok
- kromě práce se rádi potkáváme na firemních akcích, ve fitku, někteří i v ringu
- v kuchyňce si můžete užít dostatek dobré kávy a občas si upečeme i něco na zub
Co pro nás budete dělat:
- vedení agendy zaměstnanců v interním personálním a mzdovém systému (130-150 zaměstnanců)
- komplexní vedení mzdové agendy (roční zúčtování daně, mzdy, srážky ze mzdy, exekuce, pracovní neschopnost, důchodové zabezpečení, docházka atd.)
- roční zpracování zúčtování daní, evidenčních listů
- vydávání potřebných potvrzení pro zaměstnance
- komunikování se státními institucemi - PSSZ, ZP, ÚP, FÚ
- další související úkoly dle potřeby na personálním oddělení