Accounts Receivable Coordinator

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.

Dobrá znalost angličtiny.
Komunikace se zákazníky/distributory dle přiděleného portfolia, vymáhání pohledávek, sjednávání platebních kalendářů atp. Aktivity vztahující se k měsíční/čtvrtletní účetní uzávěrce. Obchodní komunikace v cizích jazycích jak písmem, tak po telefonu. Výhodou je předchozí zkušenost s ERP systémy typu SAP/Oracle. Snaha zlepšovat procesy v rámci oddělení Accounts Receivable.

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená navíc, Stravenky, Flexi Pass voucher, Multisport karta, Roční bonus, Flexibilní pracovní doba, Vodafone zaměstnanecký program a další

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.