Odborný referent/ka odboru rozvoje města - investiční výstavba

Pracovní místo ( Odborný referent/ka odboru rozvoje města - investiční výstavba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce:
Příprava a zabezpečení realizace investičních akcí města a s tím související agenda.
Požadavky pro vznik pracovního poměru:
SŠ s maturitou (nebo VŠ, VOŠ, technický směr podmínkou - upřednostňuje se
stavební zaměření - obor stavebnictví).
Znalost zákonů č. 183/2006 Sb., 500/2004 Sb., 13/1997 Sb., 134/2016 Sb. a
související právní předpisy.
Základní orientace v problematice katastru nemovitostí.
Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, GIS, apod.).
Komunikativní schopnosti, flexibilita, zvládání stresových situací, samostatný
a iniciativní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení.
Plná svéprávnost.
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
Předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb., o úřednících ÚSC.
Výhodou:
- praxe ve veřejné správě, investiční výstavbě, projektové a inženýrské činnosti, v
ekonomice investiční výstavby.
Nabízíme: 10. platová třída.

Náplň činnosti odboru je uvedena v platném organizačním řádu MěÚ Otrokovice,
který je k dispozici v informacích MěÚ a na internetových stránkách města:
www.otrokovice.cz (dokumenty města/vnitřní předpisy).
Bližší informace poskytne Ing. Erik Štábl, vedoucí odboru rozvoje města,
telefon 577 680 412, e-mail: stabl.erik@muotrokovice.cz

Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení, titul,
- datum a místo narození,
- státní příslušnost,
- místo trvalého pobytu (vč. kontaktního spojení - telefon, e-mail),
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
- datum a p