Senior UX\UI designer

Pracovní náplň

Hledáme vedoucího designu UX/UI, který by se připojil do týmu. Uvítáme v týmu zkušeného UX/UI člověka, který má zkušenosti s prací přímo v produktových společnostech a porozumění vývojovým procesům. Schopnost pracovat a komunikovat s vývojáři. Být schopen /schopna kontrolovat kvalitu svého výkonu designu.
Co potřebujeme?
" 5 let praktických zkušeností s UI/UX designem
" Minimálně 3 roky praxe na pozici Art Director / Creative Director / Head of Design,
" schopnost logicky myslet a pracovat s daty, kreativitu i silné vizuální cítění
" týmovost a schopnost porozumět si s vývojáři
" profesionální přístup a time management v krvi
" angličtinu na komunikativní úrovni
" Samostatnost při získávání informací k úkolům, ale také týmový přístup při řešení složitějších problémů.
" Znalost metodik UX/UI designu od hloubkových rozhovorů až po uživatelské testování (na samotný research máme v týmu člověka, ale někdo mu ta zadání musí připravit).
" Schopnost generovat a ověřovat nápady.
" Schopnost vést designové workshopy.
" přehled v současných trendech, odvahu inovovat a snahu posouvat uživatelský zážitek aplikací na novou úroveň
Funkci:
" Tvorba a kontrola produktového designu (webové a mobilní aplikace, stránky, ilustrace, prezentace, tištěné produkty atd.)
" Kontrola designu (design stránek v sociálních sítích, mobilních aplikacích, marketingu a dalších materiálech)
" Popisovaní úkolu pro vývojáře a designéry.
" Kontrola kvality práce front-end vývojářů a designérů.
" Spolupráce s dodavateli (webová studia, outsourcingové společnosti atd.)
Co ti pomůže získat místo?
" kritické