Nákupčí / celní deklarant - deklarantka

Pracovní místo ( Nákupčí / celní deklarant - deklarantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Dennodenní komunikace s dodavateli v ČJ a AJ (především písmem, ale i slovem).
- Zajištění objednávky výrobního i obalového materiálu (atp.) od dodavatelů z Asie i Evropy, včetně zajištění přepravy u přepravců.
- Zajišťování celní problematiky (jako zástup stávající celní deklarantky) - to obnáší komunikaci s celními úřady, spoluodpovědnost za celní sklad a za plnění celních pravidel, přípravu podkladů pro vystavování celních dokladů, ověřování správnosti deklarovaných zásilek, kontrolu dodržování celních předpisů, atp.
- Dohled nad dodržením termínů a včasného dodání.
- Příjem materiálu do systému, správa položek v systému,
- Spolupráce s týmem kvality při řešení dodavatelských reklamací a dále také úzká spolupráce s dalšími nákupčími firmy, plánovačem a výrobním, produktovým a účetním týmem
Požadujeme:
- aktivní znalost anglického jazyka (v písemné i mluvené formě)
- znalost celní problematiky a legislativy
- pokročilou znalost práce s PC, znalost práce s MS Excel
- schopnost strategického myšlení, analytické a logické uvažování,
- maximální pečlivost a spolehlivost, výborné komunikační a koordinační schopnosti,
- zodpovědný, pozitivní a proaktivní přístup, s chutí učit se nové věci.
Výhodou:
- předchozí praxe na obdobné pozici
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, následně s možností prodloužení na neurčito
- flexibilní pracovní dobu
- možnost občasné práce z domova
- podporu pro Váš profesní rozvoje
- stravenkový paušál
- dovolená 5 týdnů po prvním roce pracovního poměru
- velkoobchodní slevy na naše