Produktový specialista

Pracovní místo ( Produktový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- vzdělání VŠ nebo SŠ technického směru, preferováno zaměření na oblast technického zařízení budov
- znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
- znalost MS Office
- řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
- široké možnosti profesního rozvoje v týmu evropského lídra v oboru koncových prvků otopných soustav zn. KORADO, rekuperace a ventilace zn. Therm-wet/KORADO
- možnosti dodatečného vzdělání, perspektivy osobního rozvoje se silnou skupinou KORADO, s více než třicetiletou historií prodeje na 5ti kontinentech
- dobré sociální zázemí v moderním prostředí
- pružnou pracovní dobu
- zajištěné dotované stravování, 5 týdnů dovolené, možnost příspěvku na penzijní připojištění a další benefity

Místo výkonu práce Česká Třebová.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně