ROZPOČTÁŘ/-KA

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
-- znalost práce s rozpočtovými programy (např. RTS, KROS, ASPE apod.)
-- sestavování harmonogramů
-- komunikace s investory a objednateli
-- praxe v oboru (pozemní, dopravní stavitelství)
-- znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel) uživatelsky
-- osobní přístup
-- řidičský průkaz sk. B
-- časovou flexibilitu, loajalitu, rozhodnost
-- organizační schopnosti, komunikační schopnosti, spolehlivost
NABÍZÍME:
-- Dovolená 25 dní, zdravotní volno
-- odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
-- práci na zajímavých projektech
-- zajímavou a různorodou práci
-- příjemné kanceláře v sídle společnosti v Obrnicích- okr. Most, Ústecký kraj
-- možnost osobního i profesního růstu

HLÁSIT SE: Drožová Kateřina, tel.: 476440717 volat v době od 7.00 do 15.00 hod., e-mail: drozova@herkul.cz