Svářeči

Pracovní místo ( Svářeči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Poziáce: svářeči
Místo vhodné i pro absolventy.
Do našeho týmu svářečů hledáme nového kolegu - staňte se součástí stabilní rodinné firmy s pohodovou pracovní atmosférou a možností vycestovat do celého světa!
Co požadujeme:
znalost výkresové dokumentace, svářečský průkaz CO2 s tím, že průkaz VZV, vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou.
Co nabízíme:
základní plat 31 - 40 tis. Kč (dle zkušeností uchazeče), jednosměnný provoz, možnost práce přesčas s příplatkem 25/50/100%.
Benefity: příspěvky na obědy, prémie za služební cesty, možnost přesčasu, cestovní benefity výrazně nad rámec ZP, čistá prac. doba 7h:45m (placeno 8h).
Nástup možný ihned. Mzda. 31 000,- až 40 000,- Kč
Kontakt: Kovařík Jakub Ing., tel.: 604 847 608, e-mail: kovarik.jakub@technoing.cz
První kontaktosobně na adrese provozovny, telefonem nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: KK T E CH N O I N G spol. s r.o. provozovna Dobříš, Rosovická č.p. 1896,
Dobříš