Business Intelligence Analyst

Pracovní místo ( Business Intelligence Analyst ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:tomas.macko@siemens.com
Upřesňující informace:
Náplň práce:
" Implementaci Business Intelligence řešení na základně požadavků různých organizačních útvarů v rámci celé společnosti Siemens.
" Komunikace se zadavateli a budoucími uživateli, specifikace požadavků na implementované řešení, vytváření wireframů a prototypů řešení.
" Zmapování datových zdrojů, zpracování architektury řešení.
" Čištění a zpracování dat, příprava datových modelů.
" Vizualizace dat v uživatelsky přívětivé formě.
" Příprava dokumentace a školení uživatelů.

Požadavky na kandidáta:
" Zkušenosti s datovou transformací, modelováním a vizualizací - nástroje jako SSIS a SSAS Vám nejsou cizí. A pokud tyto zkušenosti ještě nemáte, jste ochotni se v této oblasti učit - třeba právě v našem týmu.
" Schopnost práce s Power BI, znalost SQL, M a DAX.
" Pokročilou znalost aplikací Microsoft Office, především Microsoft Excel a PowerPoint.
" Dobré prezentační i komunikační dovednosti - vyškolit uživatele nebo představit řešení zadavateli Vám nedělá problém.
" Velmi dobrou znalost angličtiny (minimálně na úrovni B2).

Zaměst.výhody:
" Flexibilní pracovní dobu s možností rozšíření o občasný Home Office.
" Příspěvek na stravování ve formě stravenek Benefit Plus.
" Služební telefon a notebook.
" Multisport kartu.
" Moderní pracoviště blízko metra B v Praze - Stodůlkách.
" Tým plný mladých datových nadšenců - v našem týmu budete mít mimo jiné možnost spolupracovat i s dalšími studenty a studentkami z různých IT oborů, jako je např. Data a analytika pro business, Business Intelligence nebo softwarový vývo