Kontrolní inspektor/ka Praha - bezpečnostní pracovník ŘP sk.B

Pracovní místo ( Kontrolní inspektor/ka Praha - bezpečnostní pracovník ŘP sk.B ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

O nás
Představení společnosti PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.:
Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb i facility managementu.
Máme dlouholetou tradici od roku 1993.
Přijmeme bezpečnostního pracovníka na pozici kontrolního inspektora.
Všední dny noční směny, víkendy denní i noční.
Vaším úkolem bude:
o kontrola výkonů, prověřování poplachů
o obsluha EPS, EZS, CCTV
o výjezdy k mimořádným událostem a jejich řešení
o ochrana a ostraha majetku klientů
Požadujeme:
o ŘP skupina B - aktivní řidič, výpis z karty řidiče
o dobrý zdravotní stav (produktivní věk), trestní bezúhonnost
o spolehlivost, flexibilita., slušné vystupování
o základní znalost práce na PC
Nabízíme:
o možnost kariérního růstu a v souvislosti s tím i růstu osobního i mzdového ohodnocení
o moderní vozový park a vybavení
o dlouhodobou spolupráci
o plánování směn
o práce na HPP i DPP, placené již zácvikové směny
o nástup možný ihned