Pokrývač střech / pomocník pokrývače / tesař

Pracovní místo ( Pokrývač střech / pomocník pokrývače / tesař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme posilu do pokrývačských skupin na pozici pokrývač / pomocník pokrývače / tesař.

Co vás čeká
Výjezdy převážně po Jižní Moravě a výhradně po ČR, většina výjezdů je bez přespání (každý den doma)
Pokrývání většinou naší vlastní betonové střešní krytiny FILKO, občas pálená, nebo plechová krytina
Práce ve výškách, většinou pracujeme na přízemních rodinných domech

Nabízíme
Práce pouze v pracovní dny
Možnost se rozvíjet v týmu zkušených pokrývačů
Práci ve stabilní rodinné firmě, která funguje již 30 let, nikdy jsme se nezpozdili s výplatou!

Požadujeme
Zkušenosti s pokrýváním střech výhodou, nikoliv nutností, vše Vás naučíme
Samostatnost a zodpovědný přístup k práci