Asistent/ka vedoucího/manažera automatice výrobních provozů

Pracovní náplň

o Organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost
o Časová flexibilita velkou výhodou (je potřeba se přizpůsobit odstávkám výrobního provozu)
o Zkušenost na pozici vedoucí/asistent vedoucího vítána
o Zkušenosti z oblasti strojírenství (především automatizace) výhodou
o Ochota a chuť cestovat velkou výhodou (ČR, možnost cest i do zahraničí)
o Řidičský průkaz skupiny B
o Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
o Pracovní doba není fixní (možnost domluvy)
o Osobní přístup (nejsme korporát)
o Variabilita práce (žádná monotóní práce)