POMOCNÝ KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( POMOCNÝ KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro KNL Catering hledáme na dlouhodobou brigádu pomocného kuchaře/kuchařku v lokalitě Turnov.

Specifikace:
-výdej jídel, mytí bílého a černého nádobí, pomocné práce při přípravě studené kuchyně,
-jedná se o dlouhodobou výpomoc v rámci nemocí, absencí a plánovaných dovolených zaměstnanců,
-DPP/DPČ - mzda od 150,-Kč/hod, možnost budoucího přestupu na HPP,
-požadujeme spolehlivost, pracovitost, čistý trestní rejstřík.

Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností získání praxe na pozici pomocného kuchaře a případnou budoucí spolupráci na HPP.

podnikové stravování, dovolená navíc, zvýhodněné mobilní tarify, příspěvek na životní/penzijní pojištění…

kontakt: e-mailem