OBCHODNÍ REFERENT-KA

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Váňa Karel, tel.: 739 069 419 - volejte od 9:00 do 20:00 hod. Životopis zašlete na e-mail: karel.vana@bcas.cz
Do úspěšného a rychle rozvíjejícího se týmu hledáme v Opavě na HPP nového člena na pozici obchodní asistent. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce, která má smysl a má chuť se stále učit novým věcem.

Náplň práce:
- komunikace s klienty při řešení otázek v oblasti hypotečních úvěrů, investic, pojištění
- servis stávajících klientů (vyhodnocení portfolií, kontrola cílů)

Požadujeme:
- bezúhonnost, vysoký morální kredit, čestnost
- vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
- učenlivost
- preciznost a zodpovědnost

Nabízíme:
- přesný systém záškolu
- kvalitní zdroje kontaktů
- nadstandardní finanční ohodnocení, nad rámec fixní složky