C+++ DEVELOPER

Pracovní místo ( C+++ DEVELOPER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

25120 Vývojáři softwaru
ZamK
Kontakt: telefonicky 720 068 833, e-mailem denisa.honusova@certicon.cz, osobně po telefonické domluvě

Ve spolupráci s partnerem vyvíjíme software pro řídicí jednotky v?automobilovém průmyslu, který se používají v nákladních vozidlech, traktorech, hybridních a elektrických autobusech nebo v osobních vozidlech.

Co tedy konkrétně budete dělat?
Pracovat na vývoji a integraci SW v C nebo C++, dle V modelu.
Analyzovat SW požadavky.
Testovat? za pomocí?unit testů nebo na reálném HW.
Dokumentovat vyvíjený SW a jeho části.
Implementovat požadavky dle norem ISO 26262 a SPICE.
Komunikovat s koordinátorem projektu a s kolegy.
Použité technologie
Vývojové prostředí Visual Studio nebo?Eclipse, dle preference.
GIT, PTC Integrity a další nástroje automotive (Vector).
Jira, Confluence, Jenkins, DOORS.

Požadavky
Znalost C/C++ a vývoje embedded SW.
AJ alespoň na úrovni B1-B2 se zaměřením na technickou angličtinu.
Schopnost řešit technické výzvy a ochota učit se novým věcem.
Výhodou je znalost Assembleru, komunikace?po CAN?sběrnici.

Co nabízíme?
Flexibilní pracovní dobu s možností až 3 dny home office týdně.
Moderní kanceláře v atraktivní lokalitě Dejvice. V okolí spousta restaurací, kam si zajít na oběd.
Zastávka MHD přímo před budovou. Pokud do práce jezdíte autem, potěší Vás možnost parkování v budově.
Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
Relax zónu kde pořádáme různé formální, ale i neformální setkání.
Jak nás vnímají ti, co