.Net Developer

Pracovní náplň

Co tě u nás čeká a k čemu se dostaneš?
o k větším i menší projektům pro zákazníky ale i interním projektům,
o k aplikacím psaným v dotNET Framework, ale i dotNET core nebo Java,
o máme například:
? desktopovou aplikaci pro agenty v kontaktním centru,
? webovou aplikaci pro lokalizaci zařízení v síti,
? mobilní aplikaci pro obsluhu hovorů od klientů,
? klient server aplikace pro real-time zobrazováni informací z IP telefonů.

Co bys měl umět a znát?
o umět solidně programovat v C#,
o znalost Microsoft .NET Framework (ASP.NET MVC, dotNET Core a WCF, WPF výhodou),
o znalost SQL a principy relačních databází,
o základní znalost HTML, CSS, XML,
o zkušenost s vývojem webových nebo síťových aplikací,
o umět spolupracovat s týmem,
o schopnost se učit novým věcem,
o umět hned říct, pokud je něco špatně/nefunguje/nelíbí se.

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, AJ, Multisport karta, Roční kupon na MHD nebo Firemní automobil, 20 dnů dovolené, Sick day, Vouchery na dentální hygienu