DEVOPS ENGINEER

Pracovní místo ( DEVOPS ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

25120 Vývojáři softwaru
ZamK
Kontakt: telefonicky 720 068 833, e-mailem denisa.honusova@certicon.cz, osobně po telefonické domluvě

Pro obchodního partnera v oblasti automotive se zabýváme tvorbou desktopových aplikací, vývojem a správou DevOps nástrojů, které se následně používají pro efektivní práci ve složitém procesu tvorby výsledného zdrojového kódu. Tyto aplikace následně zjednodušují práci dalším desítkám zaměstnanců pracujících na zdrojovém kódu tzv. "Basic SW" v oblasti automotive.
Náplň práce
Hledáme kolegy do teamu Continuous Integrations. Projekt je zaměřený na vývoj interních aplikací s využitím nástrojů CI/CD. V Azure DevOps připravujeme prostředí, které další týmy používají k automatizaci vývoje tzv. "Basic SW" pro řídicí jednotky převodovek.

Co tedy konkrétně budete dělat?
Za pomocí Azure DevOps a Pythonu připravovat automatizační skripty, které pomáhájí zrychlit a usnadnit proces vytváření výsledného kódu pro řídicí jednotky převodovek. Budete také implementovat sběr dat a jejich následnou vizalizaci v dashboardech.
Vývojové prostředí
Visual Studio, IntelliJ IDEA nebo Eclipse (dle preference).
Používané technologie na projektech
Azure DevOps (Azure Boards, Azure Pipelines, Azure Repos)
Python
MS Power BI

Požadavky
Znalost programovacího jazyka Python nebo Java
Znalost CI/CD automatizačních nástrojů (např. Github, Jenkins)
Zkušenosti s cloudovými řešeními (např. Openstack, Google, AWS)
Zkušenosti s verzovacím systémem Git
Znalost práce s relačními databázemi (např. Postgre SQL, MS-SQL)
Výhodou zkušenosti s IaaS, PaaS, Ansible, Dockeru, Conan.io, jFrog Ar