C++ DEVELOPER medical

Pracovní místo ( C++ DEVELOPER medical ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

25120 Vývojáři softwaru
ZamK
Kontakt: telefonicky 720 068 833, e-mailem denisa.honusova@certicon.cz, osobně po telefonické domluvě

V oblasti zdravotnictví pracujeme na produktu, který umožňuje lékařům komunikovat s implantovaným srdečním zařízením pacienta (kardiostimulátor, defibrilátor či monitor srdce) za účelem jeho implantace, konfigurace a kontroly diagnostických záznamů. Produktem, na kterém v rámci tohoto projektu pracujeme je SW komponenta, která slouží k navázání a udržování komunikace mezi mobilní aplikací a implantovaným zařízením pacienta a je využívána v několika mobilních aplikacích u tohoto zákazníka.

Náplň práce
Jako C++ vývojář/ka budete detailně analyzovat zákaznické požadavky na chování systému, které si případně upřesníte buď přímo se zákazníkem nebo s ostatními členy týmu. Budete vymýšlet, jak požadavky technicky realizovat, v případě potřeby navrhnete změny architektury celého řešení a naimplementujete nové funkcionality včetně unit testů.

Co tedy konkrétně budete dělat?
Analyzovat požadavky
Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatními členy týmu
Určovat finální řešení a následně jej implementovat
Code review implementací ostatních členů týmu
Analyzovat a řešit chyby v implementaci
Podporovat integraci komponenty do mobilních aplikací
Vývojové prostředí
Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2019, XCode a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).
V blízké budoucnosti plánujeme přechod na Azure DevOps.
Použité technologie
Produkt jako takový je napsán v jazyce C++.
Pro vývoj podpůrných