SW REQUIREMENT ENGINEER

Pracovní místo ( SW REQUIREMENT ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

25120 Vývojáři softwaru
ZamK
Kontakt: telefonicky 720 068 833, e-mailem denisa.honusova@certicon.cz, osobně po telefonické domluvě

Ve spolupráci s partnerem vyvíjíme SW komponenty pro řídicí jednotky v?automobilovém průmyslu budoucnosti. Tyto jednotky se následně implementují do nákladních vozidel, traktorů a autobusů poháněných hybridními nebo ryze elektrickými agregáty.
Hledáme kolegu/kolegyni se zájmem o nové technologie, jehož/jejíž úkolem bude práce s požadavky na Basic SW vyvíjený do řídicích jednotek osobních automobilů (nejde o programování).

Co tedy konkrétně budete dělat?
Analyzovat zákaznické, systémové a safety požadavky.
Identifikovat požadavky relevantní pro přidělený projekt a zajišťovat jejich napojení na funkční specifikaci.
Zadávat požadavky pro Basic SW vývojářům a evidovat je v databázi.
Analyzovat problémy a spolupracovat s dalšími ZF vývojovými týmy.
Použitá technologie
GIT, ITL Integrity, Doors a další nástroje v podobě rozsáhlého automotive toolchainu.

Požadavky
VŠ technické vzdělání, případně SŠ s delší praxí.
Zkušenosti z oblasti vývoje SW pro embedded zařízení, případně zkušenosti z oblasti IT konzultací, analýzy, testování apod. a základní povědomí o embedded vývoji.
Dobrá znalost anglického jazyka alespoň B2 (denně komunikace osobně, emailem i po telefonu).
Logické a analytické myšlení.
Preciznost, samostatnost a aktivní přístup.

Co nabízíme?
Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu.
Spolupráci na mezinárodních projektech.
Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí.
Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý