přípravář/ka výroby

Pracovní místo ( přípravář/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme přípraváře výroby pro výrobní halu v Lovosicích. Nabízíme náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč. *
Popis pracovní pozice:
o Příprava materiálu pro výrobu - obsluha jeřábů a VZ (školení zajistíme)
o Pomoc s registrací produktů
o Udržování pořádku na pracovišti
o Nepřetržitý směnný provoz
Co Vám můžeme nabídnout:
o náborový bonus ve výši 10 000 Kč *
o možnost kariérního růstu
o zajímavé zaměstnání v nadnárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
o přátelské a férové pracovní prostředí
o zaměstnanecké benefity - stravování na pracovišti zcela zdarma, dovolená nad rámec zákoníku práce, příplatky nad rámec zákoníku práce, roční a letní bonusy

Očekáváme od Vás spolehlivost, vše ostatní Vás rádi neučíme.

Těšíme se na Vás!

Možnost změny smlouvy na dobu neurčitou

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem, životopis.