AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt paní Lenka Štefková, tel. 725 996 323, email: stefkova@ssok.cz.
Místo výkonu práce: cestmistrovství Prostějov, Kostelecká 912/55. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.

Popis práce: údržbářské, opravárenské a seřizovací práce na silničních motorových vozidlech.

Požadujeme: svářečský průkaz CO2, plyn-autogen, řidičský průkaz sk. C, strojní průkaz - kolové nakladače výhodou, jeřábnický průkaz výhodou.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády 341/2017 Sb., v platném znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, 6. platová třída.