DevOps Medior/Senior

Pracovní náplň

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, nichole.trumpichova@saboit.de, tel 773778303

Znalost anglického jazyka min. C1, znalost německého jazyka vítaná, min. 3 roky profesních zkušeností; Profesní prax: OS Linux, Ubuntu, virtualization management, console, bash script; GIT management of source code, Gitlab and setup CI/CD, principy kontinuální integrace a deploymentu, Amazon cloud platform, Kubernetes, AWS-Cli; IT infrastruktura (Virtuals, networks addressing) - remote access, IP protokoly, routing; Docker, Nginx, SQL; monitoring - Grafana, LOKI, PROMETHEUS, cADVISOR, ELK.
Pracovní náplň: analýza požadavků klienta, zpracování návrhu, automatizace, návrh řešení, samostatné řešení jednoduchých i komplexních úkolů, spolupráce na probíhajících projektech.

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office