Web Application Developer

Pracovní náplň

Kontakt: e-mail: sprochazkova@nvisioncz.com

Upřesňující informace:
CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
Budete vytvářet a podporovat uživatelské rozhraní komplexních webových aplikací. Budete spolupracovat s malým týmem odborníků na poskytování sofistikovaných systémů, díky nimž má možnost si náš hlavní zákazník udržet vedoucí pozici na českém telekomunikačním trhu.

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?
" Zkušenosti s vývojem převážně frontendových webových aplikací.
" Znalost životního cyklu vývoje softwaru (waterfall a/nebo agilní přístup).
" Během vývojového procesu budete komunikovat s vývojáři, architekty a testery.
" Zkušenosti s podporou testování softwaru.
" Zkušenosti s implementací softwaru a technickou podporou.

A DÁLE BYSTE MĚL/A
" Mít technické vysokoškolské vzdělání.
" Mít alespoň 2+ roky praxe s UI/UX design a vývojem softwaru.
" Mít praktické zkušenosti alespoň s některým z programovacích jazyků jako je C#, JavaScript, TypeScript, SQL basics.
" Znát alespoň některé z technologií a nástrojů/aplikací: HTML, CSS, XML, JSON, REST, Node.js, Angular, Bootstrap, Flex, SASS, .NET Framework 4.8, .NET 6, .Net Remoting, SOAP, MS Blazor, MVC, MS Windows, Linux, MS Visual studio, MS Team Foundation server, MS Office, Oracle RDBMS, MSSQLS.
" Zvládat komunikaci v češtině a/nebo angličtině.
" K práci se vám bude hodit analytické a systematické myšlení. Budete pracovat jak v týmu, tak i samostatně.

WHAT WILL BE YOUR JOB ABOUT?
Ideally, you will be creating and maintaining complex responsive web applications' ergonomic a