Automechanici pro servis nákladních vozidel

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Podhradská 2239/3, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Směnnost: turnusové služby (dvousměnný provoz). Náplň práce: posouzení stupně opotřebení a funkční způsobilost dílů nebo celků, opravy a výměny dílů, seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických celků vozidel, nastavení a seřízení elektronických jednotek vozidel, běžná údržba a servis vozidel, montáž příslušenství. Požadujeme: podmínkou (vyučení v oboru, řidičský průkaz sk. B), výhodou (řidičský průkaz sk. C+E, sváření CO2, diagnostika VOLVO, WabcoWürt, Delphi). Nabízíme: stravenky á 110,- Kč, příspěvek na dopravu, 13. plat, zvýhodněné ceny ND a PHM, příspěvek na důchodové pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (9:00-12:00 h).