ŘIDIČ/KA AUTOBUSU


Pracovní náplň

POŽADUJEME: zdravotní způsobilost, ŘP sk.D, profesní průkaz
Zájemcům o tuto pracovní pozici nabízíme možnost pomoci se zajištěním rozšíření ŘP o skupinu D, profesního průkazu a to po vzájemné dohodě a závazku vůči zaměstnavateli.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, další možné zaměstnanecké výhody.
HPP plný úvazek 38,75 hod týdně, DPČ, nebo možnost zkráceného úvazku
Místo výkonu práce Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí
Nutný tel. kontakt, předem domluvit schůzku (7.00 - 17.00 hodin).

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky ŘIDIČ/KA AUTOBUSU

Firma

AUDIS BUS s.r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát