Programátor/ka se specializací na nábytek

Pracovní náplň

Náplň práce: kreslení nábytku v programu, kdy technologii vytváří program, programování nábytkových dílců pro opracování (formátování, CNC),
Požadavky: vzdělání v oboru a praxe s výrobou nábytku je nutností, technické znalosti, znalost čtení technických výkresů a výrobní dokumentace, znalost práce na PC, nutná znalost češtiny.
Nabízíme: zajímavou práci v přátelském kolektivu ve firmě s dlouholetou tradicí, možnost stabilního zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení za odvedenou práci,
Doba je od 6:00 h do 14:45 h včetně přestávek.
Kontakt: Říha Martin, tel.: 777 334 469, e-mail: riha@interiery-riha.cz nebo osobně na uvedené adrese.