Realitní makléři

Pracovní místo ( Realitní makléři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Broker Consulting je jedna z největších společností s finančními a realitními službami v České republice a na Slovensku.
Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme nové zajímavé kolegy/kolegyně na pozici

REALITNÍ nebo FINANČNÍ KONZULTANT
(Valašské Klobouky)

Co Vás u nás čeká?
- Budete poskytovat našim klientům profesionální poradenství v oblasti realit a/nebo financí a bankovních služeb a navrhovat optimální řešení jejich finančních potřeb
- Pravidelná servisní péče o klienty po celý jejich život
- Akvizice klientů a budování dlouhodobých vzájemných vztahů
- Sebevzdělávání, profesní a osobnostní rozvoj
Co k naší spolupráci potřebujete?
- SŠ/VŠ vzdělání
- Čistý trestní rejstřík
- Obchodní a komunikační dovednosti, schopnost empatie
- Chuť pracovat a učit se novým věcem - a u nás se nejedná jen o pouhé klišé ??
- Příjemné vystupování a pozitivní energii
- Řidičský průkaz sk.: B a ochotu cestovat za klienty
Pro koho je pozice vhodná?
- Jestli máte zkušenosti v oboru finance/reality/obchod, nadstandardně Vás oceníme
- Jste absolventem nebo přemýšlíte o změně oboru? Vše Vás naučíme a pomůžeme nastartovat Vaši kariéru v oboru, který jako jeden z mála přináší v dnešní době jistotu
- Uvažujete-li, jak skloubit rodinu a práci, u nás se určitě domluvíme
Co Vám můžeme nabídnout?
- Kompletní systém vzdělávání a zapracování, podpora zkušených a ochotných kolegů
- Velmi atraktivní platové ohodnocení
- Kariérní růst dle předem jasně stanovených podmínek
- Prostor pro realizaci vlastních nápadů
- Flexibilní začátek/ konec pracovní doby
- Spolupráci na HPP, živnostenský list/IČO
- Práce