Zástupce/zástupkyně vedoucího osvětlovače

Pracovní náplň

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou.
KONTAKT : MARTIN BRONEC, tel.: 778 542 365, e-mail: m.bronec@narodni.divadlo.cz

Národní divadlo přijme do směnného provozu historické budovy ND osvětlovače/osvětlovačky.

Náplň práce:
- zástupce vedoucího organizuje práci osvětlovačů, kontroluje nasvícení a chod představení;
- koordinuje součinnost s ostatními odděleními na jevišti (např. se stavbou dekorací);
- spolupracuje s inscenátory při zkouškách montážních, dekoračních (osvětlovacích), hlavních a generálních;
- odpovídá za scénické osvětlení při představeních;
- realizuje a kontroluje nasvícení jednotlivých představení dle hracího plánu;
- podílí se na vytvoření světelného designu pro představení;
- vede technický a světelný scénář jednotlivých představení;
- odpovídá za bezporuchový a bezpečný provoz zařízení osvětlovací a projekční techniky.

Jedná se o fyzicky náročnou práci.

Požadujeme:
- elektrotechnické vzdělání a platná zkouška dle vyhlášky 50/1978 min. §5;
- práci ve výškách;
- spolehlivost, flexibilitu a ochotu hledat řešení;
- komunikativní znalost českého jazyka podmínkou;
- práce na osvětlovacím pultu GrandMA2 nebo 3 výhodou;
- práce s mediaserverem Green Hippo Borel výhodou.

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou (první rok na dobu určitou);
- v případě obsazení místa cizincem bude délka pracovního poměru určena dle Zákona č. 435/2004 Sb.;
- práci s moderní technologií;
- atraktivní divadelní prostředí na pracovišti v centru Prahy;
- 25 dnů dovolené;
- příspěvek na stravování formou stravovací karty;
- příspěvek na p