SEŘIZOVAČI - ELEKTRIKÁŘI

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČI - ELEKTRIKÁŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílat na email: kariera@linaplast.cz, kontaktní osoba: Hana Škrabalová, tel. 583 037 124 (volat 8:00-16:00). Pracoviště: Sportovní 313, Kralice na Hané, 798 12
Požadujeme: SOU technického směru - elektro, znalost vyhlášky 50/1978 Sb. §5-7, uživatelská znalost PC, samostatnost, pečlivost, schopnost navrhovat řešení
Náplň práce: identifikace a odstraňování poruch strojů, diagnostika a opravy robotických a automatizovaných pracovišť, preventivní prohlídky a opravy NC/CNC strojů a zařízení a vedení jejich evidenci, ostatní montážní a servisní práce, seřizování výrobních, montážních a pomocných zařízení , návrhy elektrických obvodů, jejich instalace včetně zapojení, obsluha VzV, obsluha zvedacích zařízení (jeřáb)
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené +2 dny sick days, 1500 kč za odpracovanou dobu za měsíc, plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovanou směnu, příspěvek na dopravu do výše 1600Kč/měsíc, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), odměna za odpracovanou dobu 2000Kč/kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou