Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovní náplň

Společnost Affect hledá pracovníky pro ostrahu Ge Aviation s.r.o., Beranových 65, Praha 9 - Letňany. Je zapotřebí umět základ anglického jazyka a základ práce na PC. Nabízíme mzdu 130 Kč/hod + osobní ohodnocení a mimořádné odměny. Možnost vlastního plánování směn dle dohody. Služební stejnokroj včetně prostředku OOP. Příjemný pracovní kolektiv. Vstřícné vedení. Své životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Požadujeme
- práce na PC
- znalost AJ
- čistý trestný rejstřík
- flexibilitu
- vstřícné jednání
Nabízíme
- mzda ostraha 19.000-21.000 Kč/měsíčně (+ placené přesčasy, odměny, příplatky)
- zálohová mzda možná v hotovosti
- možnost vlastního plánování směn dle dohody
- služební stejnokroj včetně prostředku OOP
- příjemné prostředí - pohodový kolektiv

V případě zájmu volejte od pondělí do pátku od 10:00 - 15:00 nebo zasílejte své životopisy na uvedený email. Do předmětu prosím pište Městská část Ge Aviation. Děkuji

Výhody: zálohy, odměny, příplatky