Kadeřníci

Pracovní náplň

Moderní kadeřnický salon v atraktivní rezidenční lokalitě Britská čtvrť (Praha, Stodůlky) kvůli nárůstu počtu zákazníků hledá nové zaměstnanci.

Zkušenosti: minimálně 1 rok v kadeřnictví / holičství (střih, barva, styling), zkušenost s technologiemi barvení (nejlépe L'Oréal, Kerastace, Alcina), znalost základních hygienických požadavků v oboru.
Osobní dovednosti: výborná komunikace, zdvořilost, orientace na výsledek, ochota pracovat v mezinárodním týmu
Jazykové znalosti: čeština nebo angličtina aktivně.

Možnost pracovat i na částečný úvazek nebo práce na živnostenský list/ičo.

V případě zájmu, životopisy prosím zasílejte na níže uvedenou emailovou adresu happybarber.sro@gmail.com
Variabilní složka platu v závislosti na výkonu, minimálně jednou ročně profesionální školení
možnost i na zkrácený úvazek