Senior C++ vývojář

Pracovní náplň

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kristýna Bártová, e-mail: hiring@corona-renderer.com

Jaká bude Tvá náplň práce?

• Návrh a vývoj nových funkcí, zlepšování a udržování již stávajících.
• Vylepšování a rozšiřování naší základní knihovny a algoritmů.
• Revize kódu a udržování jeho kvality a výkonu.
Co od Tebe očekáváme?
• Praxe s vývojem aplikačního SW minimálně 3 roky.
• Znalost moderního C++ a schopnost psát čitelný, efektivní a bezpečný kód.
• Schopnost pracovat v týmu, učit se, přijímat a podávat konstruktivní kritiku.
• Ochota přizpůsobit se stávající konvenci psaní kódu a pracovním postupům, ale zároveň se nebát navrhnout změnu k lepšímu.
• Schopnost následovat KISS a YAGNI principy a vhodně vybírat míru složitosti řešení.
• Dobrá znalost anglického jazyka a komunikační dovednosti.

Zaměstnanecké výhody :

25 dní dovolené, 3 sick days, možnost vzdělávání, home office, bonusy, flexibilní pracovní doba, možnost profesního růstu, firemní akce