MECHANICI/ZÁMEČNÍCI - PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI

Pracovní místo ( MECHANICI/ZÁMEČNÍCI - PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Ing. Vrba, tel.: 582 331 684, 777 713 730 (volat v době od 7:00-15:00 hod.). Následně pohovor s životopisem a seznámení se s provozem. Pracovní doba: dvousměnný provoz - 6:00-14:30 hod., 14:30-22:00 hod. Pracoviště: závod masné výroby Držovice.
Požadujeme: minimálně vyučení v oboru mechanik, zámečník nebo obráběč kovů, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav bez omezení, flexibilita, zručnost.
Náplň práce: provozní údržbářské práce.
Nabízíme: jídelní kupóny (stravenky) za 192,- plně hrazené zaměstnavatelem, 2x ročně mimořádné prémie.