PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚDRŽBY - ELEKTROMECHANICI ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ PRO MASNOU

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚDRŽBY - ELEKTROMECHANICI ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ PRO MASNOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Ing. Vrba, tel.: 582 331 684, 777 356 060 (volat v době od 7:00-15:00 hod.). Následně proběhne pohovor (životopis s sebou) a seznámení se s provozem. Pracovní doba: dvousměnný provoz - ranní 6:00-14:30 hod., odpolední 14:30-22:00 hod. Pracoviště: závod masné výroby Držovice. Společnost neposkytuje ubytování.
Požadujeme: minimálně vyučení v oboru elektro, elektro vyhláška č. 50 podmínkou, praxe vítána, řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav bez omezení, flexibilita, zručnost, samostatnost, chuť se přiučit.
Náplň práce: údržba elektrických zařízení pro masnou výrobu.
Nabízíme: jídelní kupóny (stravenky) za 192,- plně hrazené zaměstnavatelem, 2x ročně mimořádné prémie nad rámec mzdového rozpětí.