Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem, telefonicky (kdykoliv ve všení den od 8-16) nebo osobně v sídle zaměstnavatele, dle dohody

Požadujeme:
o Aktivní řidič-ŘP sk. B podmínkou, sk. C velkou výhodou (v případě, že máte ŘP sk. C, dostanete od nás navíc 20 000 Kč)
o Osvědčení řidiče VZV
o Praxe na obdobné pozici
o Znalost práce na PC
o Fyzická zdatnost, aktivní přístup
o Spolehlivost, samostatnost, důslednost, týmová spolupráce

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme:
o Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr na dobu NEURČITOU
o Jednosměnný provoz od pondělí do pátku
o Nástupní mzda 28 500 Kč - 30 000 Kč
o 13. plat
o Roční navyšování platu
o Nové a větší skladové prostory
o Benefitní systém Cafeteria, až 6 dní volna navíc,
o Bonus za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
o Stravenkový paušál a dotované stravování na pracovišti
o Firemní večírky, pravidelné akce pro zaměstnance
o Rodinné a přátelské prostředí
Informace o pracovním místě:
o Vykládka a naskladňování zboží do skladu
o Příjem balících materiálů a palet od zákazníků
o Odvoz hotových výrobků z jednotlivých směn do skladu, jejich naskladnění na určené místo
o Řádné uskladňování všech položek ve skladu při dodržení dané lokace, bezpečnostních a protipožárních požadavků a právních předpisů
o Příprava položek k expedici
o Vydávání položek přepravním službám
o Evidence pohybů a vystavování příslušných dokladů, práce se čtečkou
o Místo výkonu práce Brno - Modřice, doprava do CTP Parku zdarma

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Evropská 865, 664 42 Modřice, Czech Republic