Projektanti a najížděcí technici elektro

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Janáčkova 1903/11, 350 02 Cheb (nebo home office) anebo nám. Republiky 202/28, 301 00 Plzeň (nebo home office). Pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3-měsíční zkušební dobou). Nástup možný ihned. Náplň práce: projektování průmyslových rozvaděčů - el. ochrany generátoru, synchronizace, budící systémy, distribuční rozvaděče, řídící systémy turbín, testování vyrobených rozvaděčů a prezentace zákazníkovi - realizace FAT, práce na stavbě v rozsahu (kontrola instalace rozvaděčů, parametrizace el. ochran a budícího systému, oživení rozvaděčů v rozsahu dodávky), vypracování dokumentace skutečného provedení na stavbě. Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání elektro - silnoproud, zkušenosti s najížděním generátorů nebo projektování rozvaděčů výhodou, znalost práce na PC (Excel, Word, CAD), znalost práce v Eplan P8 výhodou, ochota cestovat na krátkodobé pracovní cesty do zahraničí, řidičský průkaz sk. B, vyhláška 50 - §6 (další paragrafy výhodou, nikoliv podmínkou), angličtina alespoň pro základní komunikaci (další jazyk výhodou). Nabízíme: zázemí úspěšné a zavedené české rodinné firmy, kvalitní technické vybavení, možnost seberealizace a osobního růstu ve firmě, příjemný pracovní kolektiv, pružná pracovní doba, možnost práce z domova (není nutné, aby uchazeči byli z regionu, kde sídlí firma), odpovídající finanční ohodnocení (35.000,- Kč až 55.000,- Kč), notebook a mobilní telefon Apple, projekce na 49´´monitorech, bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou 20.000,- Kč za rok, 13. plat, 20% kapesné + 20% odlučné na služebních cestách, služební vůz. Kontakt pro zájemce: telefonicky a

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Znalost jazyka: Angličtina