Servisní technici

Pracovní náplň

Jedná se o pozici servisního technika tlakové vzduchotechniky (kompresory, zařízení na úpravu stl.vzduchu, nářadí na stl.vzduch) který bude zpočátku fungovat na dílně a posléze provádět servis a údržbu této techniky v Praze a středočeském kraji. Jedná se o pozici za kolegu, který odchází do důchodu. Kolektiv společnosti dnes zahrnuje zaměstnance v rozpětí od 25 do 60 let. Naše společnost má dvě pobočky a dynamicky se rozvíjíme. Nabízíme zajímavou práci, která je vhodná pro flexibilní jedince, ochotné se učit nové věci. Požadujeme ŘP sk.B, výhodou je vyhláška 50, k dispozici bude služební telefon a služební vůz.

Po zácviku je možné mít k dispozici sl.vůz k soukromému využití