Pracovníci odborného zacházení ve vězeňství - psychologové

Pracovní místo ( Pracovníci odborného zacházení ve vězeňství - psychologové ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: tel.: 261 03 21 06, 724 168 391, kdy: po -pá 8-12 hodin + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Upřesňující informace:
Psycholog - Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha - Pankrác Kontakt: pí Šandová, tel.: 724 168 391, 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Psycholog - oddělení výkonu trestu - Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha - Pankrác,. Požadujeme: VŠ - vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie - pouze jednooborová psychologie. Praxe 3 roky vítána a zkušenosti v oblasti psychodiagnostiky + psychoterapeutických výcvik vítán. Platové rozpětí dle zápočtu praxe 33650 Kč - 46520 Kč. Pracovní doba po-čt 7.00h - 15:45h., pá 7.00h -14:30h, 1 určený den v týdnu odpolední směna - 10:15h -19:00h.Dovolená 25dnů + 5 dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. Doba určitá 1 rok s následnou možností na dobu neurčitou. Kontakt: pí Šandová, tel.: 724 168 391, 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvky FKSP, vyhrazené parkoviště, dětský tábor, tenisové kurty, sauna