Marketingový specialista

Pracovní místo ( Marketingový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme Marketingového specialistu do našeho Oktium týmu.Jsme startup se sídlem v Brně a naším produktem je platforma, která spojuje to nejlepší z online a offline světů v oblasti e-commerce. Přinášíme face2face přístup a možnost pro online zákazníky spojit se přímo s prodejcem, poradit se, prohlédnout si produkty a rovnou je zakoupit nebo si dohodnout schůzku.

Náplň práce:

Copywriting pro e-maily, web, bannery a případně články
Správa sociálních sítí s důrazem na tvorbu obsahu ve spolupráci s grafikem
Práce s analytickými nástroji

Požadavky:

- Kreativita, sebemotivace a nadšení pro inovace
- Schopnost efektivně komunikovat v angličtině
- Práce s videem a animace výhodou

Výhody:

Konkurenční plat na základě zkušeností a pracovního nadšení
Firemní akcie po 2 letech
Home office dle domluvy
Spolupráce s kreativním mladým týmem z celého světa

Hledáme ambiciózního profesionála. Věříme, že se jedná o obrovskou příležitost k profesnímu růstu. Pokud tedy chceš růst, kontaktuj nás na job@oktium.com

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.