Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: zuzana.buronova@walbo.cz

Jste mzdový/á účetní s praxí? Jste komunikativní a flexibilní? Přidejte se k nám! Aktuálně chceme náš WALBO tým rozšířit o kolegu/kolegyni na pozici Mzdový/á účetní.

Co vás čeká?
- Komplexní zpracování mezd a mzdové poradenství
- Provádění měsíčních a ročních závěrek, vyúčtování zálohové a srážkové daně z příjmů
- Komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, správa soc. zabezpečení, ÚP)
- Roční zúčtování daně z příjmu
- Přípravy statistických výkazů
- Evidence docházky, správa docházkového systému
- Zodpovědnost za žádosti na odškodnění pracovních úrazů a jejich výpočet, vyplnění veškerých potřebných dokladů k PÚ a předání na pojišťovnu a za pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
- Praxe v oboru min. 2 roky
- Zkušenost s různými typy pracovních úvazků, poměrů a se směnným provozem
- Velmi dobrou orientaci v oblasti mzdové problematiky a znalost souvisejících pracovně-právních a mzdových předpisů
- Uživatelská znalost práce v MS Office
- Znalost práce v účetním softwaru HELIOS velkou výhodou!
- Samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme:
- Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě, práce v mladém kolektivu
- Týden dovolené navíc
- Firemní notebook, telefon
- Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli
- Příspěvek na stravování
- Po domluvě možnost práce i na zkrácený úvazek
- Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi