VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky na uchazeče:
" Minimální vzdělání SZŠ, VOŠ v oboru všeobecná sestra, výhodou specializovaná způsobilost
" Splňuje odbornou kvalifikaci pro obor všeobecná sestra
" Praxe v oboru minimálně 3 roky
" Schopnost se rozhodovat rychle, dobře a samostatně
" Pečlivost, důvěryhodnost, flexibilita
" Dobré komunikativní dovednosti, příjemné vystupování
" Loajalita k organizaci a týmu DZP, respektování hodnot organizace
" Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
" Práci na dohodu o provedení práce, mzda 180 Kč/hod.
" Práci ve stabilním týmu
" Nástup možný ihned nebo dle dohody (včetně zaškolení)

V případě zájmu a dotazů nás kontaktujte: chos@trebic.charita.cz nebo tel: 608 860 175

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Diecézní charita Brno, IČO: 44990260, třída Kpt. Jaroše 1928/9, Brno, Černá Pole, jakožto správce, zpracovávat prostřednictvím Oblastní charity Třebíč Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Odpovědí na naši nabídku volného místa poskytujete správci své osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku od převzetí životopisu.
Podrobněji viz https://trebic.charita.cz/kariera/volna-mista/gdpr/