SENIOR ÚČETNÍ

Pracovní místo ( SENIOR ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Skupina ELYN je dodavatelem energií, dále se zabývá komplexním zajištěním energetického a finančního poradenství, prodejem realit, správou nemovitostí a vedením účetnictví pro své klienty.
POŽADUJEME: středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, komunikační dovednosti, pozitivní přístup, trestní bezúhonnost, dochvilnost, zkušenost v oboru účetnictví a daní min. 5 let.
NÁPLŃ PRÁCE: samostatné vedení účetnictví, kontrola, pořizování a účtování veškerých účetních dokladů, zpracování přehledů, daňových přiznání apod.
NABÍZÍME: stabilní a příjemné zázemí na Lannově třídě v Českých Budějovicích, příspěvek na stravování ve výši 100 Kč/ den, 200 hodin dovolené (dříve 5 týdnů dovolené), 3x sick days, smlouva na dobu určitou s prodloužením na dobu neurčitou, zvýhodněný tarif vč. neomezených mobilních dat, zvýhodněné ceny za odběr elektřiny a plynu, zvýhodněné ceny různých pojištění a jiných bankovních produktů, firemní kulturní akce a sportovní aktivity (např. "Letní mejdan se skupinou ELYN v 8/2020).
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (9:00-16:00 hod.).