SVÁŘEČI

Pracovní místo ( SVÁŘEČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:17/1/2022 a:21/7/2022
Jsme perspektivní společnost, zabývající se technologiemi bioplynových stanic, výstavbou technologických celků a montáží potrubních tras. Sídlo společnosti je ve Frýdku-Místku, pracujeme po celé České a Slovenské republice. Firma disponuje veškerým profesionálním vybavením a nářadím.
Požadujeme:
- certifikát svářeče metodou 141- obloukové svařování wolframovou elektrodou v inertním plynu - metoda TIG, WIG, GTAW (propadlé není překážkou, obnovíme)
- certifikát svářeče metodou 111- svařování obalenou elektrodou
- zručnost
- samostatné uvažování a činnost
- ochotu pracovat flexibilní pracovní doba
- spolehlivost
- chuť zlepšovat své schopnosti.
Výhodou:
- certifikát svářeče metodou 131- svařování hliníku tvz. MIG
- řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- prémiové ohodnocení a platový růst
- služební telefon, možnost využívání služebních automobilů.
Kontakt emailem, telefonicky.