přepážkový pracovník

Pracovní místo ( přepážkový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: péče a servis stávajících a příchozích klientů s možností rozvoje nových obchodních vztahů, inkaso pojistného, konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů, vedení obchodních jednání na pobočce, evidence a vyřizování požadavků zákazníků a dalších obchodních i administrativních aktivit.
Očekáváme: min.SŠ vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), výborná znalost českého jazyka podmínkou (případně slovenského jazyka), příjemný hlasový projev a vystupování, praxe výhodou (nikoliv podmínkou), energická, ale i empatická osobnost, schopná zvládat stresové situace, chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce, pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, zodpovědnost a loajalita vůči firmě.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecký pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení - základní mzda + odměny, nadstandardní zaměstnanecké výhody, příjemné pracovní prostředí, rozvojový systém zaškolení a následného vzdělávání, pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: Služební tel., notebook, příspěvky na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění, nadstandardní zdravotní péče, benefitní programy.
Kontakt možný osobně na adrese: nám. 9. května 1, 680 01 Boskovice, telefonicky v čase 8.00-17.00 hod na č. 773696210 nebo na e-mail. adrese: psmidova@koop.cz