Programátor/ka automatizační techniky

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice programátor/ka automatizační techniky:
Návrhy algoritmů řízení technologické linky na základě dodaných podkladů, tvorba programů pro řízení PLC automatů pro technologické linky, tvorba vizualizace technologických linek, uvádění do provozu technologických linek u zákazníka (Fa. Siempelkamp realizuje zakázky na všech kontinentech světa).
Jazykové znalosti: AJ stupeň B1 (nebo maturitní zkouška), navíc znalost NJ je výhodou.
Znalosti v oboru elektrických pohonů, znalosti v oboru sítí TCP/IP, Profinet, Profibus.
Znalosti v technice polovodičových měničů SEW a Siemens, pokročilé znalosti v oboru. Automatizační technika, programování v LAD. Základní znalost návrhu elektroinstalací nízkého napětí strojů a technologických zařízení. Znalost práce s programem TIA Portal systému Siemens je výhodou.
Výše platu podle dosaženého vzdělání, odbornosti a praxe
Požadavky: samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti, znalost čtení technické dokumentace, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:
Přátelské pracovní prostředí * Odpovídající finanční ohodnocení * 13. plat, stravenky, a další benefity * Pracovní smlouvu na dobu neurčitou * Pružnou pracovní dobu * Nástup možný ihned * Místo výkonu práce: v jedné ze tři poboček dle vlastního výběru.

E-mailový nebo telefonický kontakt.

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina