servisní technik

Pracovní místo ( servisní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Servisní technik
Něco málo o nás
Společnost AERS s.r.o. byla založena v roce 2016 jako vývojový start-up.
Zabýváme se vývojem a výrobou akumulačních stanic, vysokokapacitních akumulačních úložišť a výkonové elektroniky v nich obsažených. Sami jsme nositelem know-how a tvůrcem HW a SW částí obsažených v našich zařízeních. V současné době hledáme nové kolegy do týmu.
Náplň práce:
- instalace a servisní činnost
- školení partnerů
- technická podpora zákazníků
Požadavky na kandidáta:
- elektrotechnické vzdělání
- vyhláška 50 - min §5
- komunikativnost, pečlivost, slušné vystupování
- zodpovědnost za svěřenou práci, schopnost samostatné práce i práce v kolektivu - úzká spolupráce s kolegy
- práce na PC na dobré úrovni
- ochota učit se novým věcem
- ochota cestovat v rámci ČR - řidičský průkaz sk. B
- vhodné i pro absolventy
Co nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- možnost dále se rozvíjet a získávat zkušenosti
- práci v mladém kolektivu
- neformální pracovní prostředí
- teambuildingové akce
Nástup možný ihned.